Home » İpuçları » 6 önemli Clash Royale ipucu ve yeni başlayanlar için rehber

6 önemli Clash Royale ipucu ve yeni başlayanlar için rehber

Bu oyunun temel amacı, düşman sahasında bulunan 3 düşman kulesi yıkmaktır, mücadeleyi kazanmak için düşmanda sizinle aynı şeyi yapmak zorundadır. Bu oyunda, önce savunma yapmanızı, düşman saldırılarına karşı kendinizi savunmanızı, düşmanın nereye saldırdığını kontrol etmenizi, kartlarınızla savunmayı ve savunmayı takiben karşı saldırıya başlamanızı öneririm. Bu çok basit.

Kaynakları etkin bir şekilde kullandığınızdan emin olun. Oyunda tek kaynak ixir’dir, ixir sürekli üretilmekle birlikte bunları verimli kullanmak zorundayız, söyleyeceğim şey; kaynakları boşa harcama!

Saldırı gücünüzün üstün olduğunu düşündüğünüzde, düşman üssüne yakın birliklerimizi bırakmaya başlayabiliriz, ki bu saldıranlar için büyük bir avantaj ve ayrıca düşman binası üzerine ateş topu ve ok saldırısı gibi alan tesirli kuşatma silahları da kullanabilirsiniz. Zamanlamayı iyi kullanın.

TV Royale adlı bir yayın bölümü vardır, bu önemli bir araçtır. Dünyanın en iyi oyuncularından oluşan ve Dünya genelinde büyük beğeni toplayan oyun tekrarları yayınlanmaktadır. Onları izlemeye devam edin, onlardan öğrenin ve kullandıkları desteleri kullanın.

Farklı deste kombinasyonu denemek isteyebilirsiniz. Bunun için mücadelerden rakibi yenerek sandık kazanmanız ve sandıkların kilidini açarak yeni kartlar bulmakdır. Yapmanız gereken dengeli bir deste oluşturmak.

Aynı birliğin kartlarının kilidini açtığınızda bir sonraki seviyeye yükseltebilirsiniz. Kartlarınız seviyeleri ne kadar yüksek olursa saldırı ve aldıkları puanlar da o kadar yüksek olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir